2016 PlayStation New York Konferansını Canlı İzleyin

Sony PlayStation, kısa bir süre sonra New York’ta önemli bir sunum yapacak.

Haftalar önce PlayStation’ın yeni planlarını açıklayacağı New York konferası için tarih verilmişti. Günler geçtikçe artan heyecan bu konferansta duyurulacak olan donanım parçalarından birinin sızmasıyla kısmen azaldı. Tanıtılacak olan iki donanımdan birisinin PlayStation 4 Slim olduğu ortaya çıktı. Ancak resmi bilgiler ve detaylar elbette henüz belli değil. İki donanımdan birisi PlayStation 4 Slim ise diğer? Elbette merakla beklenen PlayStation 4 Neo.

New York konferansındaki olası içeriği sizlerle paylaşıyoruz. Hemen alt kısımda da konferansın canlı yayın ekranı bulunuyor, dilerseniz bu sayfadan toplantıyı canlı izleyebilirsiniz.

  1. PlayStation Neo neydi? 4K çözünürlükte dar boğaza girmeden çalışan, daha hızlı işlemciye sahip ve PSVR destekli daha güçlü bir PlayStation 4!
  2. PlayStation 4 Slim sergilenecektir, tanıtılacaktır. Donanımsal olarak yapısını bilmiyoruz. Belki bir PlayStation Neo olmayacaktır ancak teknik aksan ve özellikleriyle, küçük yapısına rağmen bir canavarla karşılaşabiliriz.
  3. Küçük yeniliklerle yeni bir Dualshock 4 bu faaliyette boy gösterecek. Yeni dualshock kolunun geçirdiği değişimden kısaca bahsetmiştik.
  4. Ve donanımlara nazaran duyurulan oyunlar hakkında yeni videolar veya duyurulmamış oyunların açığa çıkacağı anlara da tanıklık edebiliriz. Hele yeni God of War özel PlayStation 4’ün yeni özel oyunlarına dair kesin görülmemiş videolar beklentisi içerisindeyiz.

Konferans 22:00’da başlayacak. Canlı yayın linki:

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir