007 Legends’taki Film Görevlerinden Biri Daha Belli oldu

007 Legends’taki Film Görevlerinden Biri Daha Belli oldu

Yeni James Bond oyunu 007 Legends’ta bulunan altı Bond filmi görevinden ikincisinin ‘Kraliçenin Hizmetinde’ olduğu açıklandı.

Bu yıl çıkacak olan 007 Legends’ta bulunacak altı Bond filmi görevinden ikincisinin Kraliçenin Hizmetinde olduğu açıklandı. Türünün ilk örneği olan 007 Legends Bond video oyunu beş klasik Bond filmini konu alan görevler ve ücretsiz indirilebilir içerik olarak daha sonradan sunulacak ve bu yılın en merakla beklenen filmlerinden biri olan SKYFALL’u konu alacak altıncı görev ile birlikte orijinal ve iç içe geçmiş bir hikaye sunacak. Activision Publishing, Inc.’ten 16 Ekim 2012’de çıkması planlanan 007 Legends oyunculara son teknoloji ürünü casus eşyaları, birçok silah ve birbirinden çekici otomobiller sunacak ve oyuncuları ünlü kötüleri ve adamlarını haklamak üzere birbirinden egzotik yerlere götürecek.

Gerçek aşkı bulmak zor olsa da James Bond sonunda aradığı eşi buluyor – Bond’un suç dahisi Ernst Stavro Blofeld’i yakalamak için ana bağlantısı, Avrupa suç zinciri liderlerinden Marc-Ange Draco’nun güzel kızı Tracy di Vicenzo. Bond, Tracy ile birlikte romantizm dolu saatler geçirdikten sonra Blofeld’in peşine düşmek üzere İsveş Alplerine doğru yola çıkıyor. Oyuncular işte tam bu noktada, kendilerini muhteşem Alp manzaraları eşliğinde aksiyon çığının altında bulacaklar. Blofeld Bond’un gizli planlarından haberdar olduğu için Tracy’i kaçıracak ve Bond da yüksek hızlı kayakla takip, yükseklerden geçen teleferik üzerinde bir kapışmanın da içinde bulunduğu bir kurtarma görevine atılarak Blofeld’in dünyanın en büyük beş şehrine ölümcül bir virüs yayma planını ortaya çıkaracak. Oyuncular Tracy’nin babasının da yardımıyla Blofeld’in İsveç Alplerindeki özel araştırma tesisine sızmaya, çok geç olmadan virüsün yayılmasını engellemeye ve Tracy’i kurtarmaya çalışacaklar.

007 Legends hakkında daha fazla bilgi için oyunun resmi web sayfasına www.007Legends.com adresinden ulaşabilir veya www.facebook.com/007LegendsGame Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 19 Ekim 2012 tarihinde çıkması planlanan 007 Legends EON Productions Ltd. Ve Metro-Goldwyn-Mayer Studios, Inc. (MGM) lisansı altında Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC için Eurocom tarafından geliştiriliyor.

Metro-Goldwyn-Mayer Inc. Hakkında

Metro-Goldwyn-Mayer Inc., faaliyet gösteren şubeleriyle birlikte dünya çapında sinema filmleri, televizyon programları, ev videoları, interaktif medya, müzik ve lisanslı serilerin yapım ve dağıtımını üstlenmektedir. Firma yaklaşık 4,100 filmle dünyanın en geniş modern film arşivine sahiptir. Faaliyet gösteren birimleri arasında Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc., Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc., United Artists Films Inc., Ventanazul, MGM Television Entertainment Inc., MGM Networks Inc., MGM Domestic Networks LLC, MGM Distribution Co, MGM International Television Distribution In, Metro-Goldwyn-Mayer Home Entertainment LLC, MGM ON STAGE, MGM Music, MGM Worldwide Digital Media, MGM Consumer Products ve MGM Interactive bulunmaktadır. MGM ayrıca 120’ye yakın ülkeye yayın yapan uluslararası TV kanallarında da pay sahibidir. MGM’nin sahip olduğu paylar şu şekildedir: Providence Equity Partners (29%), TPG (21%), Sony Corporation of America (20%), Comcast (20%), DLJ Merchant Banking Partners (7%) ve Quadrangle Group (3%). Daha fazla bilgi için www.mgm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

EON Productions/Danjaq, LLC Hakkında

EON Productions Limited ve Danjaq LLC, Broccoli/Wilson aileleri tarafından yönetilmektedir. Amerika merkezli Danjaq firması MGM ile birlikte varolan James Bond filmlerinin telif haklarını elinde tutmakta ve hem yeni  Bond filmlerinin, hem de dünya çapındaki ticari mal satışlarının haklarını kontrol etmektedir. Danjaq’a bağlı olan UK merkezli EON Productions, James Bond filmlerini çeken UK merkezli bir prodüksiyon firmasıdır. 007 serisi 1962’den bugüne çekilen yirmi iki filmle sinema tarihinin en uzun serisi olmuştur. 1995’te Albert R ‘Cubby’ Broccoli’nin yerine geçen Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli, CASINO ROYALE ve QUANTUM OF SOLACE gibi serinin en başarılı bazı Bond filmlerine imza atmıştır. Firma şu anda 23. film olan SKYFALL’un yapımıyla meşguldür.

Activision Publishing, Inc. Hakkında

Merkezi Santa Monica, Kaliforniya’da bulunan Activision Publishing, Inc. dünyanın önde gelen interaktif eğlence ve keyif ürünleri geliştiricisi, yayıncısı ve dağıtımcılarından biridir.

Activision faaliyetlerini Amerika, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, İsveç, İspanya, Norveç, Danimarka, Hollanda, Avustralya, Güney Kore, Çin ve Tayvan’da sürdürmektedir. Activision ve ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi firmanın www.activision.com adresindeki web sayfasında görebilirsiniz.

Aral Hakkında

Türkiye oyun pazarının lider firması Aral, 1980’li yılların başlarında, ithalat & ihracat alanında yapılan köklü ekonomik değişikliklerle birlikte ticari faaliyetlerini başlatmıştır. 1990’lı yıllara doğru, bilgisayar oyunları ve oyun konsolları ile faaliyet alanını genişletmeye devam etmiştir. Pazar payının ve çalışan sayısının artışına paralel olarak 1995 – 2009 yılları arasında hizmetlerine devam eden Aral, bu süre zarfında, oyun, oyun konsolları ve elektronik alanda piyasada lider konumda olan markaların tescilini ve distribütörlüklerini almıştır. Aral, Electronic Arts başta olmak üzere; Activision, THQ, Konami, Take 2, Codemasters, Sega, Capcom ve Namco Bandai’nin Türkiye’deki tek ismidir.

Aral, 2010 Ocak ayından bu yana Güneşli ’de kurduğu yeni yapılanmayla, ‘Kaliteli hizmet’ anlayışı için 120 kişilik satış – servis ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. www.aral.com.tr , www.facebook.com/aralgame , www.twitter.com/aralgame

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Pro Evolution Soccer 2020 İncelemesi

Pro Evolution Soccer 2020 İncelemesi


Pro Evolution Soccer 2020 İncelemesi

https://yabgunizampasha.com/efootball-pro-evolution-soccer-2020-inceleme.html

Total War: THREE KINGDOMS – Eight Princes Chapter Pack Duyuruldu

Total War: THREE KINGDOMS – Eight Princes Chapter Pack Duyuruldu


Total War: THREE KINGDOMS – Eight Princes Chapter Pack Duyuruldu

https://yabgunizampasha.com/total-war-three-kingdoms-8-prens-ve-cine-damga-vuran-turkler.html

Killsquad İlk Bakış

Killsquad İlk Bakış


Killsquad İlk Bakış

https://yabgunizampasha.com/killsquad-ilk-bakis.html

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir